Leczenie kanałowe pod mikroskopem

https://citydent.lublin.pl/wp-content/uploads/2022/04/endodoncja-1536x1024.jpg

Endodoncja jest dziedziną stomatologii, zajmującą się diagnostyką i leczeniem chorób miazgi zębowej, a także tkanek okołowierzchołkowych. Do chorób miazgi najczęściej prowadzi nieleczona próchnica. Bakterie z ubytku próchnicowego przenikają do miazgi, wywołując w niej nieodwracalne procesy zapalne objawiające się bardzo często intensywnym bólem.

W City Cent Centrum Stomatologii podejmujemy próbę wyleczenia nawet najtrudniejszych przypadków. Nasi doświadczeni lekarze dokładają wszelkich starań, by proces leczenia kanałowego przebiegał skutecznie i bezboleśnie. Używamy wyłącznie najlepszych narzędzi i materiałów.

W celu zwiększenia skuteczności leczymy z użyciem wysokiej klasy mikroskopu stomatologicznego i w koferdamie (materiał izolujący, który zapewnia izolację pola zabiegowego). Przed rozpoczęciem leczenia każdy pacjent jest szczegółowo diagnozowany.

Posiadamy aparaty RTG punktowe i pantomogram. Diagnostyka pozwala ocenić stan korzeni, wykryć nieprawidłowości strukturze zęba takie jak : niewypełnione kanały, złamane narzędzia czy torbiele.

Mikroskop stomatologiczny umożliwia precyzyjną ocenę stanu korzeni i ich dokładne zbadanie i wyleczenie. Zwiększa szanse na uratowanie zęba.

Po zakończonym leczeniu kanałowy ząb musi zostać odbudowany. W City Dent stosujemy wysokiej klasy materiał kompozytowe starając się jak najlepiej odtworzyć naturalny kształt i kolor zęba.

Aby dowiedzieć się więcej o leczeniu kanałowym pod mikroskopem, umów się na wizytę z jednym z naszych specjalistów, skontaktuj się z nami już dziś!

LECZENIE KANAŁOWE POD MIKROSKOPEM W LUBLINIE