Ortodonta Lublin

Ortodoncja to dziedzina stomatologii, która zajmuje się leczeniem wad zgryzu, a także innych nieprawidłowości w zakresie położenia i ustawienia zębów. Nie tylko przyczynia się do poprawy uśmiechu pod względem estetycznym, lecz także przywraca właściwe funkcje (np. prawidłowe rozdrabnianie pokarmu) i przyczynia się do skorygowania wad wymowy. Proste zęby zmniejszają także ryzyko wystąpienia chorób przyzębia, próchnicy i innych problemów w jamie ustnej.

Schorzenia związane ze zgryzem lub nieprawidłowym umiejscowieniem zębów mogą mieć różne przyczyny – zarówno genetyczne, jak i nabyte. Nasz gabinet stomatologiczny oferuje kompleksowe leczenie ortodontyczne wad zębowych i zębowo-zgryzowo-twarzowych. Zapewniamy usługi dedykowane dzieciom, młodzieży, a także osobom dorosłym.

W naszej ofercie znajdą Państwo także protetykę oraz implantologię – czyli dziedziny zajmujące się uzupełnianiem ubytków. Podobnie, jak odpowiednio dobrane leczenie ortodontyczne, zabiegi te są w stanie przywrócić naturalny i piękny uśmiech – nawet w wyjątkowych sytuacjach.