Ortodonta Lublin

Ortodoncja to dziedzina stomatologii, która zajmuje się leczeniem wad zgryzu, a także innych nieprawidłowości w zakresie położenia i ustawienia zębów. Nie tylko przyczynia się do poprawy uśmiechu pod względem estetycznym, lecz także przywraca właściwe funkcje (np. prawidłowe rozdrabnianie pokarmu) i koryguje wady wymowy. Proste zęby zmniejszają także ryzyko wystąpienia chorób przyzębia, próchnicy i innych problemów w jamie ustnej.

Nasz gabinet stomatologiczny oferuje kompleksowe leczenie ortodontyczne wad zębowych i zębowo-zgryzowo-twarzowych. Zapewniamy usługi dedykowane wszystkim, zarówno dorosłym jaki  dzieciom i  młodzieży.

Specjaliści w City Dent chętnie wyjaśnią, że leczenie ortodontyczne może być dla każdego bez względu na wiek, przedstawiając szeroką ofertę rozwiązań stosowanych w nowoczesnej ortodoncji.

W naszej ofercie są aparaty stałe i ruchome oraz nakładki ortodontyczne Invisalign.

W naszej ofercie znajdą Państwo także protetykę oraz implantologię – czyli dziedziny zajmujące się uzupełnianiem ubytków. Podobnie, jak odpowiednio dobrane leczenie ortodontyczne, zabiegi te są w stanie przywrócić naturalny i piękny uśmiech – nawet w wyjątkowych sytuacjach.